...fOr DaWe...

24. února 2008 v 21:25 |  ...ThankS...
K životu Tě potřebuji Dawishku a ty to víš..
Hrozně moc si mi pomohl, dostával z depek a to si sám neměl zrovna lehké.. Několikrát jsem Ti psala, že newim jak Ti za to všechno poděkovat, nebo oplatit.. Kdyby sis tohle přečetl pochopil bys. co všechno pro mě znamenáš a že nejsi ledajaký človíček v mém životě.. Si hodně zarytý v mým srdíčku.. Newím, jestli si o tomhle někdy přemýšlel, nebo mě alespoň někdy bral vážně..
Zname se.. Rok.. A pár měsíců.. Poprvé jsme se bavili v listopadu.. Pamatuješ na naše první rozhovory..? Jak jsme spolu jezdili v trolejbusu... Byla jsem ještě malá holka a neuvědomovala si, s kým mám tu čest.. Až postupem času mi došlo, jakej si úžasnej a krásnej kluk.. Že si skvělý kamarád, který umí podržet, co dokáže zvednout náladu a rozesmát v těch hrozně těžkých chvílích..
Pošlu Ti odkaz na tenhle článek.. Nemusíš zanechávat vzkaz.. Vím, že.. Že nejsem dokonalá.. A že i Já dokážu hezky zklamat.. Že lidé do našeho života přicházejí a odcházejí..Ale na Tebe nikdy nezapomenu..Doufám, že Tě ještě uvidim.. Někdy.. Třeba jen náhodou Tě uvidim ve městě.. Vím, že Tě nikdy nejspíš neobejmu a nikdy Ti tohle všechno nedokážu do očí říct.. Snad Ti ale bude stačit tohle.. Tenhle článek.. Kterej je jen a jen pro Tebe.. Dawi.. Děkuju Ti, za všechno moc a moc..

Mám tě ráda.. Prosím, pamatuj si to.. :-*
Tenhle obrázek, budu mít navždy spojený s Tebou.. Posílala jsem Ti ho..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LaFee ... LaFee ... | 31. května 2008 v 21:58 | Reagovat

Magdi ... to je ale fááákt mooc kráásný ... :'(

2 Meggie Meggie | 31. května 2008 v 22:14 | Reagovat

x(( jn hlavně to.. prostě.. je tak jak citim.. :'( chapeš..:'(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama